„Kwiaty są piękne na chwilę – Wasze wsparcie trwalsze i cenniejsze”

Szpital Powiatowy w Chrzanowie to miejsce, gdzie rodzi się większość małych obywateli naszego powiatu, a także miejsce gdzie dzieci te są leczone. Możesz zadbać o to, aby warunki porodu i pobytu w szpitalu były lepsze i bardziej komfortowe zarówno dla młodych mam, jak i dzieci.

 Wszystkie młode pary zachęcamy do włączenia się w naszą akcję!

Planujesz ślub? Możesz przy okazji zrobić coś pożytecznego i pomóc Oddziałowi Położniczo-Ginekologicznemu i Oddziałowi Noworodkowemu Szpitala Powiatowego w Chrzanowie. To właśnie tam rodzi się większość małych obywateli naszego powiatu! Możecie zadbać o to, aby warunki porodu i pobytu w szpitalu były lepsze i bardziej komfortowe zarówno dla młodych mam, jak i dzieci.

Wesprzyj naszą akcję – zamiast kwiatów od gości weselnych poproś o wolne datki dla Fundacji na doposażenie Oddziału Ginekologiczno-Położniczego, Noworodkowego i Dziecięcego chrzanowskiego szpitala.Rozumiemy – kwiaty są piękne, ale więdną i nie pozostaje po nich nic, natomiast Wasza pomoc jest trwalsza i cenniejsza!Pierwszą parą młodą, która zdecydowała się nam pomóc w ten sposób są Państwo Sochaccy. 21 kwietnia 2012 r. Para Młoda na swoim ślubie, zamiast kwiatów zbierała datki dla Fundacji. Zebrana kwota przerosła oczekiwania nowożeńców dając satysfakcję, że mogą oni pomóc tym najbardziej potrzebującym! Weź przykład i przyłącz się i TY

Włącz się w akcję „Kwiaty są piękne na chwilę – Wasze wsparcie trwalsze i cenniejsze”! To bardzo proste!

1. Narzeczeni, którzy chcą włączyć się w tę akcję powinni poinformować gości, że zamiast kwiatów w dniu ślubu będą zbierać pieniądze dla Fundacji na doposażenie Oddziału Ginekologiczno-Położniczego, Noworodkowego i Dziecięcego chrzanowskiego szpitala.

2. Przed ślubem narzeczeni zgłaszają się do biura Fundacji po odbiór puszki.

3. Po weselu natomiast zwracają puszkę do biura Fundacji, gdzie w ich obecności zebrane pieniądze zostaną przeliczone i przekazane na konto Fundacji.

Chcesz pomóc? Skontaktuj się z nami:
Fundacja na Rzecz Szpitala Powiatowego w Chrzanowie
ul. Topolowa 16 lokal. 115
32-500 Chrzanów
tel. (32) 623 51 40
http://fundacjaszpital.powiat-chrzanowski.pl/
e-mail: fundacja@spch.home.pl