Bal na 100… osób

Dnia 11 lutego 2012 roku w sali MOKSiR – Sokół w Chrzanowie odbył się Charytatywny Bal Walentynkowy zorganizowany przez Fundację na Rzecz Szpitala Powiatowego w Chrzanowie.

W balu wzięło udział 100 zaproszonych Gości. W trakcie balu przedstawiono działalność Fundacji oraz jej dotychczasowe osiągnięcia, podkreślając XX – lecie jej istnienia.

Wszyscy uczestnicy balu bawili się wyśmienicie przy muzyce zespołu „Takton Band”. Organizatorzy przewidzieli wiele różnych atrakcji, takich jak loterie, konkursy oraz nauka salsy.

Podczas wspaniałej zabawy na pierwszym planie była jednak idea zebrania potrzebnych środków na nowy tomograf komputerowy. Kulminacyjnym momentem Balu była licytacja prezentów ofiarowanych przez darczyńców.

Z Balu uzyskano kwotę 7 128,00 zł, która zasili konto Fundacji z przeznaczeniem na zakup nowego tomografu komputerowego.

Zarząd przekazuje serdeczne podziękowania za wsparcie i pomoc w przygotowaniu Balu dla:

• Burmistrza Miasta Chrzanowa – p. R. Kosowskiego
  • Burmistrza Miasta Trzebinia     –  p. S. Szczurka
  • Banku Spółdzielczego – p. prezes Z. Wołosa
  • Dyrektora Szpitala Powiatowego w Chrzanowie – p. E. Potockiej
  • Prezesa – p. E. Tobolskiego
  • MOKSiR w Chrzanowie
  • Tygodnika Ziemi Chrzanowskiej „Przełom” – Wydawcy p. A. Molendy
  • Huty Szkła Artystycznego i Gospodarczego „Sabina” w Rymanowie
  • Firmy Tupperware – p. A. Cezar
  • Kwiaciarni „Irys” w Chrzanowie
  • Księgarni Cykada Trade
  • Apteki „Pod Złotą Gwiazdą” w Chrzanowie
  • Firmy Handlowo-Usługowej „Dudi” w Chrzanowie
  • Firmy Handlowej „Elid” w Chrzanowie
  • Klubu Kinetik Fitness w Chrzanowie
  • Centrum Usług Socjalnych w Chrzanowie

oraz:

• wszystkim Gościom przybyłym na Bal.