Nowoczesna Kardiologia

Dzięki współpracy Szpitala Powiatowego w Chrzanowie i Fundacji Na Rzecz Szpitala Powiatowego w Chrzanowie, oraz przy orgomnym zaangażowaniu dr n. med. Jacka Nowaka Ordynatora Oddziału Kardiologii w Szpitalu Powiatowym w Chrzanowie i dr hab. n. med. Aleksandra Żurakowskiego Ordynatora Oddziału Kardiologii Polsko Amerykańskiej Kliniki Serca Małopolskiego Centrum Sercowo Naczyniowego w Chrzanowie został zrealizowany materiał filmowy, który był emitowany w programie ” Magazyn Medyczny” TVP3 na temat rozwijającej się nowoczesnej kardiologii na Oddziale Kardiologii Szpitala Powiatowego w Chrzanowie i Oddziale Chirurgi Naczyniowej Polsko Amerykańskiej Kliniki Serca, Małopolskie Centrum Sercowo-Naczyniowe w Chrzanowie.
Zachorowalność na choroby serca m in. arytmie, niepokojąco wzrosła w latach ubiegłych.
Wykorzystanie nowych technik np. zabiegi elektrofizjologiczne typu ablacja stały się niezwykle przydatne i obecnie prawie niezastąpione. Rozwój i postępy naszych kardiologów mogą napawać dumą. Brawo !