DZIEŃ DZIECKA 2019

Jak co roku Fundacja Na Rzecz Szpitala miała przyjemność obdarzyć uśmiechem wszystkich najmłodszych pacjentów Szpitala Powiatowego w Chrzanowie z okazji Dnia Dziecka. Tym razem dzięki wspólnemu zaangażowaniu udało nam się poszerzyć zakres naszych działań i dotrzeć również do dzieci przebywających w Powiatowym Ośrodku Wsparcia Dziecka i Rodziny.

Bez Waszego wsparcia realizacja tej szczytnej akcji byłaby zwyczajnie niemożliwa .
W imieniu całego Zarządu Fundacji Serdecznie Dziękujemy :

– Malecuda Hand made Marka i Pracownia Krawiecka za rzeczywiste małe cuda ! 🙂

– Grupie Szyjemy dla Dzieciaków z Oddziałów Szpitalnych – za włożony trud i unikatowe podarunki ! 🙂

– Hurtowni Artyzan Kreatywne Maluchy – za doskonałą współpracę i moc pięknych zabawek ! 🙂

– Firmie Dane Cake – za osłodę całego przedsięwzięcia ! 🙂

Przy tej świątecznej okazji życzymy wszystkim dzieciom dużo zdrowia , wesołej i bezpiecznej zabawy oraz nie ustającego uśmiechu !